اخبار و مقالات

دوره تربیت مدرس موسسه زبان ملل فرصتی برای تدریس در دنیای مدرن

دوره تربیت مدرس موسسه زبان ملل

دوره تربیت مدرس موسسه زبان ملل فرصتی برای تدریس در دنیای مدرن همراه با فرصت استخدام در مجموعه زبان ملل به همراه مدرک رسمی و مورد تایید وزارت امورخارجه

کلاس های آنلاین

زبان ملل قطب آموزش آنلاین زبان در کرج. دارای دپارتمان تخصصی آموزش آنلاین مجهز به اساتید آموزش دیده برای تدریس آنلاین و آزمون آنلاین

آزمون دیپلم

یکی از معتبر ترین مراکز برگزاری آزمون دیپلم، موسسه زبان ملل است. در زبان ملل با رعایت تمامی اصول و استاندارد ها آزمون مورد نظر برگزار میشود.

نقش مدرس در یادگیری زبان

هرچند در یادگیری زبان تمرین و تکرار زبان آموزان بسیار اهمیت دارد اما مولفه های دیگری نیز در این مهم نقش دارند. یکی از مهمترین مولفه ها در یادگیری زبان نحوه یادگیری اولیه است.

تقویت مهارت های زبانی

تقویت مهارت های زبانی خود را از روش های مختلف انجام دهید و با استفاده از تمرین های کتاب ها یا آزمون های آنلاین آنرا محک بزنید.

راه های افزایش اعتماد بنفس در مکالمه زبان

برای رهایی از اضطراب در هنگام مکالمه به زبان خارجی ابتدا نفس عمیق بکشید و سپس سعی کنید افکارتان را منسجم کنید. این را به خاطر داشته باشید که هیچکس از شما انتظار ندارد بهترین سخنور باشید چرا که آن زبان ، زبان مادری شما نیست.

آموزش آنلاین زبان آلمانی

آلمان کشوری بسیار مهاجر پذیر وزیبا است. ازین رو بسیاری از افراد تمایل دارند جهت زندگی و یا تفریح به این کشور سفر کنند. یادگیری زبان آلمانی برای تجربه سفری راحت ضروری است.

کلمات انگلیسی را به خاطر بسپاریم

از سوالات رایج زبان آموزان در اینجا به سوال چطور کلمات انگلیسی را به خاطر بسپاریم میباشد. پاسخ به این سوال نیازمند مقدماتی است که در ادامه میخوانید. با ما همراه باشید.

روش های تقویت زبان در خانه

هرچند یادگیری زبان در حضور معلم در کلاس بهترین روش برای یادگیری است. اما درکنار آموزش های استاد، قطعا نیاز به تمرین هایی جهت تقویت زبان در خانه میباشد.

عضویت در خبرنامه