فرانسه

زبان فرانسه در کرج بسیار پر طرفدار است. زبان فرانسه یکی از زبان های اروپایی است . بیش از 200 میلیون نفر زبان فرانسه را صحبت میکنند. زبان فرانسه رتبه نهمین زبان پر تکلم دنیا را دارد.

زبان فرانسه زبانی برای پیدا کردن کار میباشد. زبان فرانسه همچنین برای سفر نیز بسیار مناسب است. زبان فرانسه همچنین زبان فرهنگ است. درباره ی زبان فرانسه، آزمون های بین المللی TCF و Delf و Dalf و کتاب های آموزش زبان فرانسه در کرج در ادامه مقاله زبان ملل بیشتر بخوانید.

زبان فرانسه در کرج

 

زبان فرانسه برای کار

تسلط به زبان فرانسه و زبان انگلیسی فرصت بینظیری برای چندین برابر کردن شانس شما در بازار کار جهانی است. آشنایی با زبان فرانسه درب های سرمایه گذاری در کشور فرانسه و کشور های دیگر را بر شما میگشاید. همچنین میتوانید در تمامی کشور های فرانسه زبان مثل کانادا، سویس، بلژیک و قاره ی آفریقا میتوانید از فرصت های شغلی بهره مند شوید. کشور فرانسه پنجمین قدرت تجاری جهان و سومین کشور برای سرمایه گذاری خارجی است.

زبان فرانسه زبان فرهنگ

زبان فرانسه زبانی جهانی در رشته های هنر، آشپزی، هنر های تجسمی، معماری و بسیاری از جاذبه های دیگر انسانی است. آشنایی با زبان فرانسه شما را به کتاب های بی نظیر فرانسوی و همچنین اشعار فوق العاده آن میرساند. کشور فرانسه کشور فرهنگ و هنر، بسیار پر طرفدار برای گذراندن لحظات عاشقانه پر طرفدار است. آشنایی با زبان فرانسه فرصت لذت بردن از ادبیات و هنر فرانسه، کشور ویکتور هوگو ، آلن دولن و زین الدین زیدان را برایتان دوچندان میکند.

زبان فرانسه برای سفر

کشور فرانسه سالانه بیش از 70 میلیون توریست را از نقاط مختلف جهان میپذیرد. این استقبال زیاد به دلیل بناهای بسیار بینظیر مانند برج ایفل یا ساحل های فوق العاده فرانسه و یا کاخ ورسای میباشد. با یادگرفتن زبان فرانسه لذت اقامت در کشور بینظیر فرانسه را بدون داشتن راهنما ، لذت هم صحبتی با فرانسوی ها و شناخت شخصیت های جدید را به خودتان هدیه دهید.

آزمون های بین المللی فرانسه زبان فرانسه

سنجش سطح مهارت های زبان فرانسه برای مهاجرت ، تحصیل در دانشگاه ها و کار در فرانسه لازم است. در حال حاضر سه آزمون بین المللی زبان فرانسه برگزار میشود. این آزمون ها عبارتند از :

  • Delf
  • Dalf
  • TCF

در ادامه درباره ی آزمون های بین المللی زبان فرانسه توضیح میدهیم.

مدرک Delf در زبان فرانسه چیست؟

مدرک Delf یک مدرک با نظارت مرکز مطالعات زبان فرانسه و زیر نظر وزارت آموزش و پرورش کشور فرانسه صادر میشود. Delf دانشنامه رسمی زبان فرانسوی است. این کلمه مخفف عبارت Diplôme d’études en langue française میباشد. آزمون Delf در سطوح مختلف A1, A2, B1, B2 برگزار میشود. و برای سطوح پیشرفته C1 و C2 ، آزمون DALF برگزار میشود. مدرک ارائه شده در این آزمون ها مادام العمر است و مثل آزمون آیلتس نیازی به تمدید ندارد. آزمون های بین المللی Delf و DALF در حال حاضر در 165 کشور دنیا برگزار میشود.

آزمون TCF زبان فرانسه چیست؟

آزمون TCF یکی از معتبر ترین آزمون های موجود در زبان فرانسه است. TCF مخفف عبارت Test de connaissance du français میباشد. این آزمون در مرکز بین المللی مطالعات آموزشی وزارت آموزش فرانسه (CIEP) برگزار میشود.

آزمون TCF برای تحصیل و اشتغال در فرانسه و یا ایالت فرانسوی زبان “کبک” در کانادا لازم است. این آزمون از استاندارد های آزمون های ازوپایی پیروی میکند. یعنی سطح بندی امتیازات آزمون در سطوح A1 , A2 , B1 , B2 , C1 , C2 hughl lda,kn.

سطح دانش مورد نیاز برای تحصیل هر دانشگاه با توجه به رشته و سطح علمی دانشگاه متفاوت است. اما معمولا برای تحصیل در رشته های مهندسی سطح B1 یا B2 مورد نیاز است. و برای تحصیل در رشته های پزشکی، و حقوق سطح C1 و C2 لازم است.

کتاب های آموزشی زبان فرانسه

کتاب های آموزشی زبان فرانسه در هر آموزشگاهی متفاوت است. زبان ملل با مشورت با متخصصین در زمینه آموزش زبان فرانسه کتاب های le nouveau taxi را برای آموزش زبان فرانسه استفاده میکند. درباره ی کتاب های le nouveau taxi در ادامه توضیح میدهیم.

زبان فرانسه در کرج

 

کتاب های le nouveau taxi

کتاب های le nouveau taxi به گونه ای طراحی شده است که علاوه بر آموزش کلمات جدید و آموزش گرامر زبان فرانسه، مهارت های دیگر را نیز تقویت یکند. مهارت هایی که در این کتاب آموزش داده میشوند:

  • parler(صحبت کردن)
  • écouter(گوش دادن)
  • écrire(نوشتن)
  • compréhension(درک مطلب)

کتاب های le nouveau taxi در سه سطح A1، A2 و B1 تدریس میشود. هر کتاب دارای 36 درس میباشد. که بر اساس استاندارد های جهانی اموزش، در هر ترم 6 درس به شما آموزش داده میشود.

پس اگر قصد یادگیری زبان فرانسه را به قصد مهاجرت یا سفر دارید، بهتر است هرچه سریع تر برای یادگیری زبان فرانسه اقدام کنید. برای آموزش بی نقص زبان فرانسه کافیست با بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در کرج یعنی زبان ملل تماس بگیرید.

لازم به ذکر است که قطعا در کنار آموزش زبان توسط اساتید مجرب، برای یادگیری کامل هر زبانی، داشتن تمرین در خانه نیز اهمیت دارد. بر روند یادگیری زبان تاثیر میگذارد.

تمرین در خانه برای یادگیری زبان فرانسه

هر زبانی برای تثبیت در ذهن و رسیدن به مرحله ی استفاده غیر ارادی و طولانی مدت مغز نیاز به تمرین و تکرار دارد. همانطور که کودک زبان مادری اش را فقط با تکرار و شنیدن یاد میگیرد و نیازی به آموزش ندارد.

پس شما نیز برای یادگیری زبان نیاز به تمرین و تکرار زبان مورد نظرتان در محیط دارید. البته شرکت در کلاس های آموزشی روند یادگیری را سریعتر میکند.

پس پس از شرکت در کلاس های آموزش زبان فرانسه، فیلم دیدن، خواندن داستان های کوتاه و مشاهده کلیپ های مورد علاقه تان به زبان فرانسه غافل نشوید.

عضویت در خبرنامه