آلمانی

آموزشگاه زبان آلمانی در کرج

آموزش زبان آلمانی در کرج در بسیاری از آموزشگاه ها انجام می شود. اما این را فراموش نکنید که بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در کرج یعنی زبان ملل، شرایط ویژه ای را برای آموزش و کلاس زبان آلمانی در کرج در نظر گرفته است.

 امروزه زبان آلمانی از مهم ترین زبان های زنده دنیا شناخته شده است و بیش از ۱۲۰ میلیون نفر در اروپا به این زبان تکلم میکنند و در واقع یکی از برترین زبانهای علمی – فرهنگی دنیا بشمار می آید. آلمانی زبان گوته ، نيچه ، کافکا ، موتزارت ، بتهوون ، باخ ، فرويد و …. می باشد. آلمانی دومین زبان مهم خارجی بعد از انگليسي در ايران است. ایران به عنوان یکی از مهمترین شرکای تجاری آلمان می باشد، لذا زبان آلمانی با توجه به نزدیکی آن به زبان فارسی از نظر اصطلاحات و تعابیر میتواند بسیار راحت و قابل درک برای ایرانیان باشد.

زبان ملل  با انجام اقدامات زیر برای آموزش زبان آلمانی به بهترین روش به زبان آموزان علاقه مند تلاش میکند:

  • بهره مندی از اساتید مجرب
  • استفاده از بهترین کتابهای آموزش آلمانی
  • برگزاری آزمون های آزمایشی سفارت

در ادامه درباره ی روش آموزش زبان آلمانی ، کتاب های زبان آلمانی و اینکه چقدر طول می کشد آلمانی را یاد بگیریم صحبت خواهیم کرد. با زبان ملل همراه باشید.

آموزش زبان آلمانی با کتاب منشن در کرج

کتاب های زبان آلمانی

کتاب های زبان آلمانی مختلفی برای آموزش زبان آلمانی استفاده می شودند که ما در اینجا محبوب ترین و معروف ترین این کتاب ها را معرفی می کنیم.

یکی از پر طرفدار ترین کتابهایی که برای آموزش زبان آلمانی استفاده میشود کتاب «Starten Wir» می باشد. کتابهای دیگری مانند Menschen یا Sicher را نیز برخی آموزشگاه ها برای آموز زبان آلمانی استفاده میکنند.

در ادامه درباره ی مهارت هایی که در این کتاب ها مورد تاکید هستند و مدت زمان آموزش هر دوره با شما صحبت میکنیم.

اساتید مجرب آلمانی

برخی آموزشگاه ها به دلیل کمیاب بودن اساتید مجرب زبان آلمانی، با استفاده از شاگردان سطح A۲ و یا B۱ شروع به آموزش زبان آلمانی به زبان آموزان می کنند. ما در موسسه زبان ملل، بهترین آموزشگاه زبان در کرج، اساتید را بدون مدرک دانشگاهی و یا تجربه سفر یا اقامت در آلمان، به عنوان کادر آموزشی استخدام نمیکنیم.

استاد آلمانی با مدرک دانشگاهی

مدرک دانشگاهی برای اساتید آلمانی برای تدریس در هر سطحی از زبان آلمانی بسیار لازم است. در آموزشگاه زبان ملل هر دو معیار تجربه تدریس آلمانی و مدرک تحصیلی در نظر گرفته میشوند.

تجربه تدریس برای آموزش هر زبانی از جمله زبان آلمانی بسیار مهم است. همانطور که در مقاله نقش مدرس در یادگیری زبان گفته شد، ممکن است کسی دانش کافی را برای آموزش زبان داشته باشد اما مهارت تدریس کافی را دارا نباشد. در زبان ملل تمامی نکات مهم درباره ی استخدام کادر آموزشی مد نظر قرار می گیرد.

کادر آموزشی زبان ملل

تمامی پرسنل آموزشی زبان ملل با نظارت دقیق مدیریت آموزشگاه استخدام میشوند. سپس توسط سوپروایزر آموزشگاه سرکار خانم دکتر گلسا فقیهی، مدرس Native زبان انگلیسی توانایی معلم ها در کلاس درس مورد ارزیابی قرار میگیرد.

در زبان ملل هیچگونه نگرانی درباره ی صلاحیت کادر آموزشی وجود ندارد. در آموزشگاه زبان آلمانی زبان ملل بهترین ها را در هر زمینه ای تجربه میکنید.

آموزشگاه زبان آلمانی در کرج

 

مهارت های آموزشی در زبان آلمانی

زبان آلمانی نیز مانند هر زبان دیگری برای یادگیری نیاز به داشتن مهارت های صحبت کردن، گوش دادن، نوشتن و خواندن میباشد. در کلاس زبان آلمانی نیز این مهارت ها به صورت تخصصی تربیت و پرورش داده میشوند.

نکته مهم درباره ی زبان آلمانی، گرامر یا همان قواعد زبان آلمانی است. چرا که قواعد زبان آلمانی به نسبت سایر زبان های اروپایی یا زبان ترکی استانبولی ساختار پیچیده تری دارد. به علاوه کمتر کسی پیدا میشود که از پیش با زبان آلمانی آشنایی داشته باشد.

به همین علت هنگام انتخاب آموزشگاه برای آموزش زبان آلمانی بهتر است که بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در کرج را انتخاب کنید. زبان ملل به صورت تخصصی بر آموزش زبان آلمانی تمرکز میکند. و با استفاده از اساتید بسیار مجرب، زبان آموزان را پرورش می دهد.

روش آموزش زبان آلمانی

در کل برای یادگیری همه زبان ها استفاده از روش یادگیری زبان مادری بهترین گزینه است. البته لازم به ذکر است که روش تدریس زبان آلمانی بسته به استاد و خلاقیت او تغییر میکند.

روش یادگیری زبان مادری

روش یادگیری زبان مادری درواقع همان روشی است که کودکان برای صحبت کردن از آن استفاده میکنند. در این روش با تکرار و تمرین و شنیدن مداوم جملات و کلمات در زبان مقصد موجب پیشرفت شما به خصوص در زمینه صحبت کردن میشود.

این روش در کلاس مکالمه زبان ملل نیز استفاده میشود. روش یادگیری زبان با زبان مادری، کاملا تخصصی و با تحقیقات بسیار سوپروایزر آموزشگاه زبان ملل، سرکار خانم فقیهی انجام و ابداع شده است.

برای اطلاعات بیشتر درباره ی مدیریت و سوپروایزر زبان ملل با ما تماس بگیرید.

استاد آموزش زبان آلمانی

استاد آموزش زبان آلمانی برای آموزش زبان باید حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در زبان آلمانی داشته باشد. در زبان ملل اساتید زبان آلمانی دارای مهارت های بسیار بالایی در زبان آلمانی هستند.

برخی آموزشگاه ها اساتید زبان آلمانی را با سطوح B۱ برای تدریس انتخاب میکنند. اما آموزشگاه زبان ملل بدون داشتن توانایی سطح C، هرگز مربی را استخدام نمیکند. پس درباره ی اساتید زبان آلمانی، زبان ملل بهترین اساتید را انتخاب میکند.

آموزشگاه زبان آلمانی در کرج

کلاس زبان آلمانی کرج

کلاس زبان آلمانی  زبان ملل بهترین کلاس آلمانی در شهر کرج است. چرا که زبان ملل بیشترین حساسیت را در انتخاب آموزگاران دارد. در فرآیند یادگیری زبان آلمانی، لازم است در کنار کلاس زبان آلمانی شما به فایل های صوتی و کلیپ های آموزشی نیز گوش دهید.

در ادامه به مزیت های گوش دادن به فایل های صوتی و دیدن کلیپ های آموزشی اشاره خواهیم کرد. و همچنین روش فسیله کردن کلمات در مغز شما را توضیح خواهیم داد.

گوش دادن به فایل های صوتی زبان آلمانی

گوش دادن به فایل های صوتی زبان آلمانی در خانه موجب پیشرفت سریعتر شما هم در مهارت مکالمه و شنیدن میشود. و هم به یادگیری زبان به صورت غیر ارادی و فسیله شدن کلمات در مغز کمک می کند.

همچنین دیدن کلیپ های آموزشی به زبان آلمانی برای یادگرفتن نحوه تلفظ کلمات با دهان و همچنین برخی نکات مکالمات روزمره بسیار مفید است.

فسیله شدن کلمات در ذهن

فسیله شدن به فرایندی گفته میشود که طی مراحل مختلف روزانه، چند روز در میان، هفتگی و در نهایت ماهانه ، معنا و تلفظ صحیح کلمات در ذهن شما برای همیشه ماندگار میشود.

انجام فرایند فسیله شدن باید حتما با استفاده از اساتید بسیار مجرب با تلفظ های Native like یا حتی Native انجام شود. تا زبان آموز را دچار مشکلات همیشگی تلفظ و یا یادگیری نکند.

 

بهترین کتاب های آموزشی زبان آلمانی در کلاس زبان آلمانی در کرج

مجموعه کتاب‌های آموزشی Starten Wir در سال ۲۰۱۷ برای اولین بار منتشر شدند اما در سال ۲۰۱۹ بود که به شناخت عمومی توسط آموزشگاه‌های زبان آلمانی رسید. سطوح کتاب های Starten Wir و مدت زمان یادگیری را پیش از این در مقاله آموزش زبان آلمانی در کرج گفتیم.

کتاب های Starten Wir به دو صورت خصوصی و گروهی در زبان ملل تدریس میشوند. با توجه به شیوع ویروس کرونا میتوانید از کلاس های آنلاین آموزش زبان هم استفاده کنید.

چرا کتاب های Starten Wir برای آموزش آلمانی؟

این کتاب‌ها به علت سادگی تدریس جزء کتاب‌های محبوب مدرسان هستند و با وجود فعالیت‌های فراوانی که تعبیه شده، زبان آموز با زبان درگیر می‌شود تا به خوبی آن را بیاموزد.

در این سری آموزشی جدید، گرامر زبان آلمانی با روشی جدید و کارآمد به دانش‌آموزان آموخته می‌شود و با استفاده از فایل‌های صوتی و تصویری که برای این کتاب اختصاص داده شده است، آموزشی با کیفیت و بی‌نظیر به ارمغان می‌آورد.

در این کتاب‌ها زبان‌آموز با موضوعاتی مطابق با فرهنگ کشور آلمان مواجه می‌شود و واژگانی کاربردی فرامی‌گیرد و در پایان هر درس با حل تمرین‌های موجود می‌تواند دانش خود را بیازماید.

از ویژگی‌های خاص این سری کتاب، دارا بودن اپلیکیشن اندروید و iOS است که افزونه مناسبی برای همراهی کتاب درسی است.

کتاب استارتن ویا زبان آلمانی در کرج

کتاب های مجموعه Starten Wir در سه سطح A۱، A۲ و B۱ نوشته شده است، هر سطح شامل ۱۲ درس است و به صورت کتاب درسی (Kursbuch) و کتاب تمرین (Arbeitsbuch) ارائه می‌شود. هر درسی به صورت واضح و شفاف در ابتدای هرفصل توضیح داده شده و موضوعات جذابی برای زبان‌آموزان جوان دارد. 

در زبان ملل بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در کرج، هر کتاب تقسیم بر دو ترم میشود. این کار به جهت داشتن فرصت بیشتر زبان آموزان برای تکرار و تمرین و یادگیری به بهترین شکل انجام میشود.

در حقیقت مدت زمان آموزش زبان آلمانی به زبان آموز و میزان تلاش او بستگی دارد. اگر زبان آموز تمرین کافی را در زمان های مشخص انجام دهد و با گوش دادن به فایل های صوتی و یا تصویری تلاش در تقویت مهارت های زبانی اش بکند قطعا این روند سریعتر پیش میرود.

بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در کرج

 

برگزاری آزمون های آزمایشی

برگزاری آزمون های آزمایشی پیش از شرکت در آزمون های بین المللی سفارت بسیار اهمیت دارد. چرا که با آشنایی زبان آموزان با محیط آزمون، سوال ها و شرایط برگزاری، فرد در آزمون اصلی کمتر دچار اضطراب ناشی از محیط نا آشنا میشود.

بنابراین در زبان ملل بهترین کلاس زبان آلمانی در کرج، هر فرد با توجه به هدف خود آزمون های آزمایشی را پشت سر میگذارد. برای مهاجرت و تحصیل و یا اشتغال و سرمایه گذاری در کشور آلمان سطوح مختلفی از آشنایی با زبان آلمانی لازم است.

دوره های کلاس زبان آلمانی در آموزشگاه ملل:

دوره مکالمه زبان آلمانی (menschen) ترم ۱:

زبان آموزان می توانند در این دوره بنا به نیازخود جلسات کلاس آلمانی داشته باشند. این دوره برای کسانی است که هیچ آشنایی به زبان آلمانی ندارند و مایلند از ابتدا زبان آلمانی را یاد بگیرند. متد تدریس از کتاب menschen برنامه ریزی شده است.

زبان آلمانی (دوره نیمه فشرده):

دوره های نیمه فشرده، ۲روز در هفته می باشد و زبان آموز می تواند با توجه به کمبود زمان خود، این دوره را انتخاب کرده و در فرصتی مناسب با فراگیری زبان و تمرینات بیشتر به نتیجه مطلوب برسد.

زبان آلمانی ویژه آخر هفته ( پنجشنبه و جمعه ها ):

این دوره مخصوص افراد دانشجو و یا شاغل است که در طول هفته فرصت کافی برای فراگیری زبان ندارند و تنها در روز های پنجشنبه وجمعه می توانند وقت مناسب برای یادگیری زبان داشته باشند، تعطیلات آخر هفته بهترین زمان برای این گروه از افراد می باشد. در این دوره در هر روز ۲جلسه کلاس برگزار می گردد.

مکالمه زبان آلمانی:

این دوره مخصوص کسانی است که با زبان آلمانی آشنایی دارند و می خواهند در یک محیط کاملا آلمانی زبان با مکالمه، مشاهده فیلم و بحث در رابطه با آن آموخته های خود را تثبیت نمایند. در این دوره  از استادان مجرب و طراز اول استفاده می گردد تا با لهجه و فرهنگ آن کشور ها بیشتر آشنا شوید. در کلاس های مکالمه داستان نویسی، شعر خوانی، بازی های فکری و آموزشی نیز برگزار می گردد.

آمادگی آزمون گوته Geothe:

زبان آموزانی که به مرحله A۱,A۲,B۱,B۲,C۱,C۲رسیده باشند با ثبت نام در آزمون گوته می توانند در کلاس های آمادگی آزمون شرکت کنند تا قبل از امتحان به آمادگی کامل برسند. این کلاس ها سه جلسه در هفته تشکیل می شود. ما با برنامه ریزی صحیح به شما اطمینان کامل می دهیم که در این آزمون ها قبول شده و مدرک گوته را کسب نمایید. این آزمون برای تمام کسانی که قصد سفر و مهاجرت و تحصیل به کشور های آلمانی زبان دارند بسیار مهم است و با داشتن این مدرک می توانید به راحتی در آن کشور ها تحصیل و یا کار نمایند.

عضویت در خبرنامه