انگلیسی

دوره مکالمه زبان انگلیسی

دوره آموزش مکالمه زبان، SNC که مخفف عبارت Speak Now with Confidence است، متد یادگیری مکالمه زبان برای مهاجران غیر انگلیسی زبان است که برای زندگی در کشورهای انگلیسی زبان نیاز به یادگیری مکالمه دارند. زمان یادگیری در این دوره کوتاه است و برای افراد شاغل که زمان زیادی ندارند، بسیار مناسب است. این دوره در روزهای جمعه برگزار می شود. روش تدریس در دوره مکالمه زبان ملل بر اساس یادگیری زبان مادری است.

آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان

آموزش زبان انگلیسی به کودکان از 4 سال شروع می شود و تا 12 سالگی بهترین سن برای یادگیری زبان دوم است. بچه با آموزش درست در این سن، به راحتی می توانند با لهجه درست کلمات را ادا کنند. سرعت یادگیری بچه ها در این سن بسیار بالاست و شما شاهد پیشرفت عالی آنها خواهید بود.

در موسسه زبان ملل به عنوان بهترین آموزشگاه زبان کودکان در کرج، آموزش بچه ها توسط اساتید مجرب و آشنا به روان شناسی کودک انجام می گیرد.  کتاب های TinyTalk در دو سطح و کتاب های Get Ready در سه سطح برای کودکان زیر 7 سال و بالا 7 سال تدریس می شوند.

دوره های تخصصی IELTS

آزمون آیلتس در بسیاری از کشورها از جمله استرالیا،انگلستان ،کانادا و بسیاری دیگر از کشورهای انگلیسی زبان و یا غیر انگلیسی زبان معتبر است. جهت ادامه تحصیل یا اقامت و کار در این کشورها جزیی از مدارک ضروری و مورد نیاز محسوب می شود.شما با شرکت در کلاس های آیلتس زبان ملل ، چهار مهارت Speaking، Listening، Writing و Reading را به طور کامل یاد می گیرید.

دوره تربیت مدرس

دوره های تربیت مدرس TEACHER TRAINING COURSE)T.T.C) به صورت سالانه با حضور اساتید مجرب در آموزشگاه زبان ملل برگزار می شود. شما علاوه بر تسلط به زبان انگلیسی باید به مهارت انتقال صحیح مطالب نیزدست پیدا کنید.

آموزش زبان انگلیسی

کلاس های آموزش زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان ملل به عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در کرج، به صورت خصوصی و حضوری برگزار می شود، همچنین با توجه به شیوع ویروس کرونا، جهت حفظ سلامت زبان آموزان عزیز، موسسه زبان ملل برخی از کلاس های زبان انگلیسی را به صورت آنلاین برگزار می کند.

عضویت در خبرنامه