دوره های آموزش زبان کودکان

آموزش زبان کودکان

پیش از هرچیز باید بدانیم که یادگیری زبان برای هرسنی لازم و ضروری است چرا که در زمینه های مختلف و در دوره های مختلف زندگی میتواند به پیشرفت و ارتقاء فرد کمک کند.

حال اگر این یادگیری زبان در کودکان از ابتدای سنین یادگیری آغاز شود و مبانی زبان خارجی در دوران کودکی در ذهن کودک نهادینه شود ، میتوان تاثیری همانند یادگیری زبان مادری بر وی گذاشت.

گاهی والدین فکر میکنند که اگر فرزندشان یادگیری زبان را زود شروع کند ممکن است کودک از یادگیری خسته شود. اما حقیقت امر آن است که اگر آموزش به صورت صحیح آغاز شود هیچگونه مشکلی در این زمینه وجود ندارد. اموزش صحیح در این زمینه حتی باعث ایجاد علاقه و رقبت به یادگیری زبان انگلیسی هم میشود.

کودکان از چه سنی زبان را آغاز کنند؟

کودکان بین سنین 4 تا 12 سال بیشترین قدرت یادگیری را دارند. در این سنین مغز انسان در فعال ترین حالت خود قرار دارد و هرگونه اطلاعات دریافتی را به بهترین شکل ثبت میکند.

با یک نگاه کلی به سطح یادگیری زبان آموزان و همچنین طریقع آوانگاری کلمات (pronounciation) میتوان تفاوت چشمگیر این گروه سنی را در سرعت پیشرفت یادگیری به وضوح مشاهده کرد.

یادگیری زبان های خارجی و به ویژه زبان انگلیسی در سنین پایین به قدری اهمیت دارد که برخی دانشمندان معتقدند باید در دوران نوزادی تا دو سال با پخش کارتن های به زبان اصلی ، ساختار کلی را وارد حافظه شنیداری کودک نمود.

آموزش زبان کودک در موسسه زبان ملل

در موسسه زبان های خارجی ملل زبان آموزی به کودکان به صورت حرفه ای و توسط اساتید مجرب و آشنا به روانشناسی کودک انجام میشود.از آنجا که آموزش صحیح زبان به کودک از اهمیت بالایی برخوردار است در آموزشگاه زبان ملل با استفاده از فیلم ها و انیمیشن های زبان اصلی و بازی و ابزارهای یادگیری زبان روز دنیا انجام میشود.

در اموزشگاه زبان ملل سعی میشود کودکان با بالاترین دانش ممکن از هر سطح گذر کنند و در عین حال یادگیری به گونه ای فشرده نباشد که ذهن کودک دچار بیقراری و عدم تمرکز بر مطلب شود.

کتابهای آموزشی زبان انگلیسی کودکان در آموزشگاه زبانهای خارجی ملل

در موسسه زبان ملل کتاب های TinyTalk در دو سطح مختلف برای کودکان زیر 7 سال و کتابهای Get Ready در سه سطح مختلف برای 7 سال یا بالا تر و با توجه به سطح کودکان آموزش داده میشود.

تعیین سطح زبان آموزان در اموزشگاه ملل رایگان است و مشاوره تحصیلی در زمینه زبان آموزی انجام میشود.برای اطلاع بیشتر از کلاسهای ترمیک کودکان و خردسالان موسسه زبان ملل با شماره های درج شده در قسمت تماس با ما سایت تماس حاصل فرمایید . یا جدیدترین دوره های آموزشی کودکان را در بخش دوره های کودکان مشاهده کنید.

 • مقدماتی 0/0

  هیچ موردی در این بخش وجود ندارد
 • پایه 0/0

  هیچ موردی در این بخش وجود ندارد
 • پیشرفته 0/0

  هیچ موردی در این بخش وجود ندارد
 • نتیجه گیری 0/0

  هیچ موردی در این بخش وجود ندارد