دوره های زبان نوجوانان زبان ملل

یادگیری زبان در سنین نوجوانی، برای بسیاری از افراد بسیار قابل توجه است.هرچند برخی معتقدند یادگیری زبان باید از سنین کم شروع شود اما برخی دیگر ترجیح میدهند پس از یادگری کامل زبان فارسی و تسلط به آن ،یادگیری زبان دوم شروع شود.دوره های زبان نوجوانان زبان ملل برای این گروه از افراد کلاسهای با سطوح مناسب و اساتید مجرب را فراهم اورده است. در دوره های نوجوانان زبان ملل مطالب و کتاب ها به گونه ای انتخاب شده است که موضوع ها برای نوجوان جذاب باشد و از طریق علاقه خود ، مهارت های زبان انگلیسی خود را تقویت کند. یادگیری زبان دوم در سنین نوجوانی علاوه بر کمک کردن به ارتقاء سطح درسی در مدرسه و افزایسش اعتماد بنفس ، به پر کردن وقت خالی نوجوانان با فعالیت های مفید و آینده ساز برای نوجوانان کمک میکند.

متد آموزشی نوجوانان در زبان ملل

در زبان ملل از بهترین متد های آموزشی برای یادگیری زبان استفاده میشود. دوره های نوجوانان زبان ملل نیز ازین قاعده مستثنا نیت و اساتید مجرب و سیستم آموزشی به روز رسانی شده امکان یادگیری به بهترین شیوه را برای همه دوره ها و همه سنین در زبان ملل فراهم میکند. به طور اختصاصی در زبان ملل، آموزش زبان نوجوانان با متد American English File انجام میشود. این متد علاوه بر تمرکز کافی بر موضوع های مختلف از جمله Listening , Speaking , writing و Reading ،موضوع های جذاب و قابل بحثی را مطرح میکند که کاملا مناسب روحیات نوجوانان است. دوره های نوجوانان زبان ملل به گونه ای برگزار میشود که زبان اموزان علاقه و اشتیاق بسیاری به فعالیت های خارج از کلاس پیدا میکنند و از طریق برگزاری جلسات فیلم و بحث آزاد این اطلاعات در ذهن آنها نهادینه میشود.

چرا زبان ملل را برای نوجوانانمان انتخاب کنیم؟

سابقه ی درخشان آموزشگاه زبان ملل در زمینه آموزش نوجوانان و فارغ التحصیلان موفق ما نشان دهنده ی اصلی ترین تفاوت زبان ملل با سایر موسسات آموزش زبان است. زبان ملل با بیش از 30 سال سابقه کار در زمینه آموزش زبان انگلیسی ادعا دارد که بهترین در زمینه آموزش زبان است.در زبان ملل برای نوجوانان گردهمایی های گروهی جهت تسلط بر صحبت کردن زبان انجام میشود و در صورت کافی نبودن اطلاعات زبانی زبان آموزان ما در این زمینه تدابیر جدید فردی برای ارتقاء سطح نوجوانان دیده میشود و هیچ خلاء یادگیری در این زمینه باقی نخواهد ماند.

 • مقدماتی 0/0

  هیچ موردی در این بخش وجود ندارد
 • پایه 0/0

  هیچ موردی در این بخش وجود ندارد
 • پیشرفته 0/0

  هیچ موردی در این بخش وجود ندارد
 • نتیجه گیری 0/0

  هیچ موردی در این بخش وجود ندارد