رفع اشکال زبان

رفع اشکال زبان

رفع اشکال زبان .زبان ملل در حال حاضر کلاسهای آنلاین زبان انگلیسی را برگزار میکند. با وجود تلاش اساتید و زبان آموزان به علت نو ورود بودن آموزش آنلاین به سیستم اموزشی کشور عزیزمان ایران ، ممکن است اشکالاتی در نکات مهم آموزشی بوجود بیاید.

به همین منظور زبان ملل در نظر دارد کلاسهای رفع اشکال را برای تمامی زبان آموزان برگزار کند.کلاسهای تقویتی و رفع اشکال ویژه خرداد ماه جهت بررسی نقاط ضعف در یادگیری زبان برگزار میشوند.

این کلاس ها علاوه بر تقویت مهارت های زبانی زبان آموزان در موزشگاه ، برای مدارس و امتحانات نیز فرصت خوبی جهت مرور و یاد آوری میباشد.

ین دوره شامل کلاسهای گروهی و خصوصی Grammer/Reading/Writiing/Listening  میباشد. به علاوه کلاسهای تقویتی زبان انگلیسی در دوره های راهنمایی و دبیرستان و پیش دانشگاهی و دانشگاه نیز برگزار میشوند.

برای اطلاع از زمان برگزاری کلاس ها و ثبت نام میتوانید با شماره های موجود در قسمت تماس با ما سایت در ارتباط باشید. زبان ملل بهترین ها را برای شما فراهم میکند.

زبان ملل با داشتن رویکردی کاملا آموزشی سعی دارد بهترین ها را برای زبان آموزان فراهم کند. زبان ملل کلاس های رفع اشکال را به منظور تسهیل در یادگیری زبان آموزان برگزار میکند.

به ویژه کلاس های آنلاین که نو ظهور به عرصه آموزش در کشور ما هستند، نیازمند کلاس های رفع اشکال دارند. زبان آموزان هر چند جلسه یکبار برای رفع اشکال میتوانند در این کلاس ها شرکت کنند.

همانطور که گفته شد این کلاس ها در تمامی سطوح و با استفاده از اساتید بسیار مجرب برگزار میشود. برای مشاوره با زبان ملل تماس بگیرید. اگر تابحال در کلاس های زبان ملل شرکت نکرده اید این کلاس ها را میتوانید با 20 درصد تخفیف شرکت نمایید.

زبان ملل بهترین ها را در زمینه آموزش برای شما به ارمغان می آورد.  ملل دروازه ای به ملل

برنامه درسی خالی است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *