دوره های آیلتس

دوره های آیلتس

آزمون آیلتس یکی از معتبرترین آزمون ها جهت سنجش مهارت های زبان انگلیسی است. این آزمون در بسیاری از کشورها از جمله استرالیا،انگلستان ،کانادا و بسیاری دیگر از کشورهای انگلیسی زبان و یا غیر انگلیسی زبان معتبر است. و جهت تحصیل یا اقامت در این کشورها از مدارک ضروری و مورد نیاز محسوب میشود. برای شرکت در دوره های آیلتس با ما همراه باشید.

کلمه IELTS مخفف شده ی عبارت (International English Language Testing System) میباشد و در دو زمینه عمومی (General) و دانشگاهی (Academic) برگزار میشود.

علاوه بر برگزاری  کلاسهای آمادگی آزمون آیلتس، آزمونهای آزمایشی به صورت ماهیانه انجام میشوند.دوره های آیلتس زبان ملل به صورت تضمینی و با حضور استاد Native برگزار میشود.

اگر زمان کوتاهی برای یادگیری مهارت های 4گانه آیلتس دارید میتوانید با شرکت در پکیج های آموزش دوره های آیلتس شرکت کنید. در پکیج های آیلتس زبان ملل یادگیری مهارت های Speaking، Listening، Writing و Reading را به صورت کامل یادمیگیرید.

در پایان هر دوره از دوره های آیلتس، آزمون آزمایشی آیلتس Moc برگزار میشود. در این آزمون، زبان آموزان با قرار گرفتن در شرایط آزمون آیلتس میتوانند خود را محک بزنند.

در صورتی که نیازی به آزمون آیلتس برای مهاجرت یا زندگی در کشور دیگری ندارید، میتوانید به صورت جداگانه در کلاس های آموزش مکالمه زبان شرکت کنید.

تا با بهترین روش و در کوتاه ترین زمان مکالمه انگلیسی را یاد بگیرید. در آموزش مکالمه زبان به روش SNC بدون اینکه بر نوشتن و قواعد تاکید شود، مکالمه را آموزش میبینید.

برای آموزش مکالمه از روش آموزش زبان مادری استفاده میشود. که همین موجب نهادینه شدن زبان در ذهن شما میود. برای شرکت در کلاس های آموزش مکالمه و یا شرکت در کلاس های آیلتس و یا آزمون آزمایشی آیلتس میتوانید با زبان ملل تماس بگیرید.

شماره تلفن های زبان ملل را میتوانید در بخش تماس با ما مشاهده کنید. زبان ملل بهترین ها را برای شما در زمینه آموزش زبان فراهم میکند.

 • مقدماتی 0/0

  هیچ موردی در این بخش وجود ندارد
 • پایه 0/0

  هیچ موردی در این بخش وجود ندارد
 • پیشرفته 0/0

  هیچ موردی در این بخش وجود ندارد
 • نتیجه گیری 0/0

  هیچ موردی در این بخش وجود ندارد