آموزش مکالمه زبان در کرج

آموزش مکالمه زبان

افراد بسیاری به مطالعه زبان انگلیسی و به ویژه روان شدن در آموزش مکالمه زبان علاقمند هستند و روش های بسیاری هم برای چنین پیشرفتی در دسترس می باشد. دوره آموزش مکالمه زبان ملل با جدیدترین متد موجود در ایران به آموزش مکالمه زبان و به ویژه زبان انگلیسی میپردازد.

در آموزشگاه زبان ملل دوره های مکالمه زبان انگلیسی (SNC) به صورت ویژه بر مهارت صحبت کردن زبان اموزان تمرکز میشود و توانایی های محیطی زبان آموزان تقویت میشود.

دوره SNC زبان ملل چیست؟

SNC که مخفف عبارت Speak Now with Confidence میباشد، متد یادگیری مکالمه زبان برای مهاجران غیر انگلیسی زبان است که برای زندگی در کشورهای انگلیسی زبان نیاز به یادگیری مکالمه دارند.

شیوه تدریس اساتید ملل در این زمینه هم کاملا مشابه این شیوه است. این متد برای اولین بار در کرج توسط زبان ملل وارد شد و با موفقیت های بسیاری که در زمینه آموزش مکالمه به دست اورد به یک از محبوب ترین روش ها در زمینه آموزش مکالمه تبدیل شد.

در دوره های مکالمه زبان ملل با فایل های صوتی و با بهره گیری از توانایی های ضمیر ناخودآگاه در تکرار صداهای شنیده شده ،یادگیری مکالمه زبان انجام میشود.

چرا کلاس مکالمه زبان ملل؟

کلاس مکالمه زبان ملل تا به امروز نتایج درخشانی را درپی داشته است به گونه ای که حتی مهاجران دیگر کشورها هم ازین دوره ها استقبال کرده اند. در واقع علت اصلی پرطرفدار بودن این دوره نتایج بینظیری است که زبان آموزان گرفته اند.

یکی دیگر از پر طرفدارترین ویژگی های این کلاس زودبازده بودن و زمان مناسب برگزاری  دوره مکالمه زبان ملل برای افراد شاغل است که فرصت اختصاص دادن زمان زیادی را برای یادگیری زبان ندارند. همچنین این دوره ها به صورت ویژه در روزهای جمعه نیز برگزار میشود.

زبان ملل بهترین ها را در زمینه آموزش زبان فراهم میکند.

برنامه درسی خالی است

X