مکالمه زبان انگلیسی|مکالمه در کرج

مکالمه زبان انگلیسی

مکالمه زبان انگلیسی یکی از مهم ترین مهارت هایی است که هر کس باید داشته باشد. مکالمه زبان انگلیسی در زبان ملل به بهترین شکل آموزش داده میشود. در کلاس مکالمه زبان انگلیسی در زبان ملل میتوانید زبان انگلیسی را به بهترین شکل یاد بگیرید.

در ادامه درباره ی آموزش مکالمه زبان در کرج، اساتید کلاس های SNC و مدت زمان یادگیری مکالمه زبان انگلیسی در زبان ملل صحبت خواهیم کرد.

شیوه تدریس مکالمه در زبان ملل

شیوه تدریس مکالمه زبان ملل بر اساس یادگیری زبان مادری میباشد. کلاس های SNC در زبان ملل شیوه ای نوین در یادگیری مکالمه زبان است. این روش با بروز ترین متد های دنیا برنامه ریزی شده است.

این روش توسط سوپروایزر آموزشگاه زبان ملل با بررسی جدیدترین روش های آموزش زبان ابداع شده است. در کلاس های SNC گرامر به صورت کاربردی آموزش داده میشود.

یادگیری مکالمه زبان انگلیسی بر اساس زبان مادری

این شیوه یکی از پر کاربرد ترین و جدیدترین متدها برای آموزش مکالمه زبان است. در این روش بدون هیچگونه تمرکزی بر مسائل تئوری و کم کاربرد، بر آموزش مکالمه صحیح در شرایط واقعی میپردازیم.

در این روش درست مثل مراحل یادگیری زبان مادری با زبان آموزان برخورد میشود. شاه کلید یادگیری مکالمه زبان در این روش تکرار، تکرار و تکرار است. فایل های صوتی، جزوات مرتبط با هر جلسه و اجبار به صحبت کردن به زبان انگلیسی در کلاس موجب پیشرفت سریع زبان آموزان میشود.

آموزش گرامر کاربردی

گرامر یا همان قواعد زبان انگلیسی از موضوعاتی است که در دوره های ترمیک و بلند مدت بسیار بر آن تاکید میشود. و در برخی از کلاس ها به صورت جداگانه بخش هایی برای گرامر زبان در نظر گرفته میشود.

اما در کلاس های آموزش مکالمه زبان انگلیسی این مبحث به صورت کاربردی مورد بررسی قرار میگیرد. به این معنا که بدون در نظر گرفتن تئوری ها، قواعد صحیح در قالب جمله و در شرایط واقعی وارد ضمیر ناخودآگاه زبان آموزان میشود.

اساتید کلاس های آموزش مکالمه زبان

اساتید کلاس های آموزش مکالمه زبان باید تلفظ Native و یا Native like داشته باشند. چرا که اگر با تلفظ غلط به زبان آموزان آموزش داده شود، تصحیح این اشتباه بسیار سخت خواه بود. مدیریت زبان ملل با دقت به این موضوع رسیدگی میکند.

به همین دلیل زبان ملل به عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در کرج، اساتیدی را برای آموزش مکالمه زبان در نظر میگیرد که بالاترین دانش زبانی و کمترین خطای گفتاری را داشته باشند. اساتیدی مانند سرکار خانم گلسا فقیهی که دارای مدرک دکتری در آموزش زبان هستند.

مدیریت زبان ملل

مدیریت زبان ملل با سالها سابقه تدریس زبان، بهترین و دقیق ترین متد های آموزشی را در آموزشگاه خود برگزار میکند.آموزش مکالمه زبان انگلیسی در زبان ملل از اهمیت بالایی برخوردار است.

چرا که از دیدگاه آموزشی، مکالمه زبان بیشترین تاثیر را در اعتماد بنفس زبان آموزان دارد. به علاوه زبان آموزان برای پیشرفت در یادگیری و علاقه مندی به زبان نیاز دارند مکالمه زبان را خوب بلد باشند.

بنابراین اساتیدی مانند دکتر گلسا فقیهی برای کلاس های آنلاین یا حضوری آموزش مکالمه انگلیسی (SNC) برگزیده میشوند.

دکتر گلسا فقیهی مدرس کلاس های مکالمه

همانطور که گفته شد برای کلاس های مکالمه زبان انگلیسی به روش SNC باید اساتید کاملا به مکالمه مسلط باشند و تلفظ کلماتشان با هیچ مشکلی روبرو نباشد. سرکار خانم دکتر گلسا فقیهی با داشتن مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه انگلستان بهترین گزینه برای آموزش کلاس های SNC در زبان ملل هستند.

مدت زمان یادگیری مکالمه زبان انگلیسی

مدت زمان یادگیری مکالمه زبان انگلیسی با توجه به هر شخص متفاوت است. اما با توجه به برنامه ریزی های ترمیک زبان ملل شما در هشت ترم هشت جلسه ای میتوانید بر مکالمه زبان انگلیسی مسلط شوید.

کلاس های مکالمه زبان SNC مخصوص شاغلان بوده و یک روز در هفته برگزار میشود. شما در هر سطح دانشی از زبان که باشید، لازم است کلاس مکالمه را از پایه شروع کنید. و پس از یک سال و نیم میتوانید کاملا بر مکالمه زبان مسلط شوید.

کلاس های مکالمه زبان مخصوص شاغلان

کلاس های مکالمه مخصوص شاغلان در زبان ملل برگزار میشود. کلاس های SNC یک روز در هفته و به مدت دو ساعت و نیم برگزار میشود. این کلاس ها به خصوص برای افراد شاغل که زمان شرکت در کلاس های ترمیک و چند روز در هفته را ندارند مناسب است.

کلاس های آموزش مکالمه انگلیسی با ارائه فایل های صوتی و فایل های کتبی و با تضمین یادگیری صحیح، شما را به اهداف خود در زمینه پیشرفت کاری، ارتقاء سطح درسی، مهاجرت و یا علاقه خود میرساند.

شروع کلاس مکالمه از پایه

برای شروع کلاس های مکالمه انگلیسی لازم است حتما از سطح پایه شروع کنید. تا ایرادات احتمالی شما برطرف شود. و به اصطلاح با پایه قوی شروع به یادگیری زبان بکنید. پس برای شروع یادگیری مکالمه با زبان ملل تماس بگیرید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ی کلاس مکالمه و شروع کلاس مکالمه میتوانید به اینستاگرام ما سر بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *