آزمون آزمایشی آیلتس

آزمون آزمایشی آیلتس
  • مرداد 10, 1399 - 09:00
  • آموزشگاه زبان ملل

آزمون آزمایشی آیلتس یا همان آزمون Pro-Mock برای زبان آموزان علاقه مند به شرکت در آزمون آیلتس برگزار میشود.

این آزمون برای زبان آموزانی با هدف مهاجرت و یا تحصیل در کشور های انگلیسی زبان برگزار میشود.  آزمون آیلتس آزمایشی در زبان ملل به صورت تخصصی در هر چهار مهارت ایلتس برگزار میشود.

در پایان آزمون آزمایشی Pro-Mock آیلتس ارزیابی توسط سرکار خانم دکتر فقیهی. دکترای آموزش زبان انگلیسی و کارشانس ارشد آموزش زبان از دانشگاه انگلستان انجام میشود.

نمره کسب شده در آزمون آیلتس نزدیکترین امتیاز به آزمون آیلتس اصلی است. در این آزمون زبان آموزان با محیط امتحان آشنا میشوند و در آزمون اصلی کمتر دچار اضطراب و سردرگمی خواهند بود.

در آزمون آیلتس آزمایشی زبان ملل تمامی شرایط بر اساس آزمون اصلی شبیه سازی شده است. برای شرکت در آزمون آیلتس آزمایشی زبان ملل با شماره های ما در سایت زبان ملل تماس بگیرید.

اگر به دنبال یادگیری زبان هستید اما هنوز جای مناسبی را برای شرکت در کلاس های زبان پیدا نکرده اید، زبان ملل میتواند شما را به رویای یادگیری زبان برساند.

زبان ملل با داشتن رویکرد کاملا آموزشی و نه تجاری، سعی دارد بهترین کیفیت آموزش را به زبان آموزان خود ارائه دهد. اگر میخواهید از صفر تا صد زبان را یاد بگیرید میتوانید از پک های آموزش زبان استفاده کنید.

در این پکیج ها به صورت تضمینی صفر تا آیلتس زبان را می آموزید. اگر مایل هستید به صورت مداوم در کلاس های آموزش زبان شرکت کنید. پیشنهاد ما کلاس های ترمیک زبان ملل است.

اگر فقط به دنبال یادگیری مکالمه زبان هستید، بهتر است از دوره های مکالمه SNC زبان ملل استفاده کنید. درباره ی این کلاس ها میتوانید در نوشته های زبان ملل بخوانید.

آموزشگاه زبان ملل برای شما بهترین ها را در زمینه آموزش زبان در هر سطحی فراهم خواهد کرد.

اطلاعات رویداد :

  • تاریخ شروع :مرداد 10, 1399
  • زمان شروع:09:00
  • تاریخ پایان :مرداد 10, 1399
  • زمان خاتمه:12:30
  • مکان :آموزشگاه زبان ملل

این رویداد را پیدا کنید :