یادگیری زبان در قرنطینه

quarantine MELAL یادگیری زبان در قرنطینه

در شرایط شیوع ویروس کرونا تقریبا همه مردم در سراسر جهان درگیر قرنطینه خانگی میباشند. در این شرایط و اجباری بودن ماندن در خانه ، زمان خالی بسیاری برای رسیدگی به کارهای مورد علاقه شان پیدا کرده اند. یکی از پرطرفدارترین و در عین حال مفید ترین سرگرمی ها در این شریط یادگیری زبان جدید میباشد. زبان جدید میتواند اسپانیایی ، آلمانی ، فرانسه ، ترکی ، ایتالیایی و در صدر همه زبان ها ، زبان بین المللی یعنی زبان انگلیسی باشد. مشکل اینجاست که در شرایط ممنوعیت خروج از خانه ، شرکت در کلاسهای حضوری در آموزشگاه ها خطرناک است. هرچند زبان ملل با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و اجباری کردن پوشیدن ماسک و دستکش و همراه داشتن الکل سعی در کم کردن حداکثری این خطر دارد . اما بسیاری از افراد در این شرایط ماندن در خانه را ترجیح میدهند. در ادامه مقاله یادگیری زبان در قرنطینه راهکارهایی را برای این مشکل ارائه میکنیم.

از منابع رایگان یادگیری زبان استفاده کنید

از وقت آزاد خود در مسیر درستی استفاده کنید.در زمان آزاد و وقتی در حال استفاده از شبکه های اجتماعی و یا اینترنت هستید ، به دنبال مطالب آموزشی رایگان در خصوص زبان مورد علاقه خود باشید. مثلا میتوانید از صفحه اینستاگرام زبان ملل برای یادگیری نکات آموزشی استفاده کنید.

در اینستاگرام زبان ملل به صورت دوره ای مطالب آموزشی در خصوص گرامر ، کلمات و مکالمه ارائه میشود. همچنین در وبسایت زبان ملل نکات آموزشی بسیاری وجود دارد. خواندن این مزالب آموزشی برای تقویت مهارتهای فردی در خانه بسیار مناسب است. برای خواندن این مطالب میتوانید به صفحه مقالات زبان ملل مراجعه کنید. هرچند استفاده از این منابع به تنهایی برای تسلط کامل بر زبان کافی نیست و شرکت در کلاس بهترین روش یادگیری زبان است.

در کلاسهای آموزش آنلاین شرکت کنید

یکی از بهترین و مطمئن ترین روش های یادگیری زبان در قرنطینه شرکت در کلاسهای آموزش آنلاین زبان میباشد. کلاسهای آموزش آنلاین با استفاده از شبکه های مجازی و یا اپلیکیشن های مخصوصی مثل Adobe Connect برگزار میشود. در این روش برگزاری کلاس در ساعت مشخص و با حضور کامل اساتید انجام میشود. توضیحات کامل و جامع اساتید به صورت ویدئو ، صدای ضبط شده و عکس در صورت نیاز ارائه میشود. تمامی سوالها به صورت کامل و با دقت پاسخ داده میشود . مدیران موسسه و مسئولین مرتبط تیم آموزشی زبان ملل در تمامی مراحل آموزشی انجام صحیح عمل یادگیری را کنترل میکنند. برای اطلاعات بیشتر در خصوص کلاسهای آنلاین زبان ملل کلیک کنید.

Self Study

Self Study یا همان خود آموزی به روشی از یادگیری زبان گفته میشود. در این روش زبان آموز با استفاده از کتاب های آموزشی دارای درسنامه و تمارین مرتبط ، کتابهای آموزش لغات و گوش دادن به صداهای آموزشی به یادگیری زبان میپردازند. تیم زبان ملل به عنوان همراه همیشگی زبان آموزان از صفر تا صد ، این روش را پیشتهاد نمیکند. چرا که احتمال خطا و یادگیری اشتباه در این روش یادگیری بسیار زیاد است.

شروع یادگیری زبان در قرنطینه

برای شروع یادگیری زبان در قرنطینه ، کافی است با زبان ملل به عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در کرج در تماس باشید . یا میتوانید به صورت حضوری برای کسب اطلاعات بیشتر به شعبه کرج ، سه راه گوهردشت زبان ملل مراجعه کنید.

اطلاعات تماس