زبان آلمانی

      امروزه زبان آلماني از مهم ترين زبان هاي زنده دنیا شناخته شده است و بیش از 120 میلیون نفر در اروپا به این زبان تکلم میکنند و در واقع یکی از برترین زبانهای علمی – فرهنگی دنیا بشمار میآید، آلماني زبان گوته ، نيچه ، کافکا ، موتزارت ، بتهوون ، باخ ، فرويد و …. میباشد. آلماني دومين زبان مهم خارجي بعد از انگليسي در ايران است.. ایران به عنوان یکی از مهمترین شرکا تجاری آلمان میباشد  لذا زبان آلمانی با توجه به نزدیکی آن به زبان فارسی از نظر اصطلاحات و تعابیر میتواند بسیار راحت و قابل درک برای ایرانیان باشد.

کتاب هایی که در موسسات زبان ملل برای زبان آلمانی تدریس می شود menschenمی باشد.

دوره مکالمه زبان آلمانی( menschen ترم 1:

زبان آموزان می توانند در این دوره بنا به نیازخود جلسات کلاس آلمانی داَشته باشند. و این دوره برای کسانی است که هیچ آشنایی به زبان آلمانی ندارند و مایلند از ابتدا زبان آلمانی را یاد بگیرند. متد تدریس از کتاب menschenبرنامه ریزی شده است.

زبان آلمانی (دوره نیمه فشرده):

دوره های نیمه فشرده، 2روز در هفته می باشد و زبان آموز می تواند با توجه به کمبود زمان خود، این دوره را انتخاب کرده و در فرصتی مناسب با فراگیری زبان و تمرینات بیشتر به نتیجه مطلوب برسد.

زبان آلمانی ویژه آخر هفته ( پنجشنبه و جمعه ها ):

این دوره مخصوص افراد دانشجو و یا شاغل است که در طول هفته فرصت کافی برای فراگیری زبان ندارند و تنها در روز های پنجشنبه وجمعه می توانند وقت مناسب برای یادگیری زبان داشته باشند، تعطیلات آخر هفته بهترین زمان برای این گروه از افراد می باشد. در این دوره در هر روز 2جلسه کلاس برگزار می گردد.

مکالمه زبان آلمانی:

این دوره مخصوص کسانی است که با زبان آلمانی آشنایی دارند و می خواهند در یک محیط کاملا آلمانی زبان با مکالمه، مشاهده فیلم و بحث در رابطه با آن آموخته های خود را تثبیت نمایند. در این دوره  از استادان مجرب و طراز اول استفاده می گردد تا با لهجه و فرهنگ آن کشور ها بیشتر آشنا شوید. در کلاس های مکالمه داستان نویسی، شعر خوانی، بازی های فکری و آموزشی نیز برگزار می گردد.

آمادگی آزمون گوته Geothe:

زبان آموزانی که به مرحله A1,A2,B1,B2,C1,C2رسیده باشند با ثبت نام در آزمون گوته می توانند در کلاس های آمادگی آزمون شرکت کنند تا قبل از امتحان به آمادگی کامل برسند. این کلاس ها در سه جلسه در هفته تشکیل می شود. ما با برنامه ریزی صحیح به شما اطمینان کامل می دهیم که در این آزمون ها قبول شده و مدرک گوته را کسب نمایید. این آزمون برای تمام کسانی که قصد سفر و مهاجرت و تحصیل به کشور های آلمانی زبان دارند بسیار مهم است و با داشتن این مدرک می توانید به راحتی در آن کشور ها تحصیل و یا کار نمایید.