آموزش زبان اسپانیایی در کرج

آموزش زبان اسپانیایی در کرج

آموزش زبان اسپانیایی را در زبان ملل بهترین آموزشگاه زبان در کرج میتوانید به عنوان تفریح یا به هدف مهاجرت مطالعه کنید. در ادامه درباره ی پایه های آموزش زبان اسپانیایی صحبت خواهیم کرد.

برای ثبت نام در کلاس های آموزش زبان اسپانیایی در کرج میتوانید با زبان ملل تماس حاصل کنید. و یادگیری زبان مورد علاقه تان را همین امروز شروع کنید.

یادگیری زبان اسپانیایی به عنوان تفریح یا به هدف مهاجرت

از آنجایی که کشورهای بسیاری در قاره های اروپا و آمریکا به زبان اسپانیایی صحبت میکنند . به علاوهجاذبه های گردشگری بسیاری نیز در کشورهایی مثل اسپانیا، برزیل، آرژانتین، کلمبیا و شیلی وجود دارد که گردشگران را جذب میکند.

بنابر این آموزش زبان اسپانیایی برای مسافرت و گردشگری و همچنین به هدف مهاجرت به زبان آموزان در آموزشگاه زبان ملل کرج آموزش داده میشود.

آموزش زبان اسپانیایی در کرج
آموزش زبان اسپانیایی در کرج

آموزش زبان اسپانیایی برای گردشگری

در برزیل خط ساحلی برزیل در حاشیه‌ی اقیانوس اطلس به طول ۷,۴۰۰ کیلومتر، از سواحلی با ماسه‌های طلایی‌رنگ میزبانی می‌کند. زبان اسپانیایی را برای سفر به برزیل و لذت بردن از مشاهده منابع طلا، کارناوال های معروف برزیل و جنگل های استوایی میتوانید آموزش ببینید.

اسپانیایی برای مهاجرت

اسپانیا کشور مهاجر پذیری است که میتوان از طریق خرید ملک ، تحصیل ، ازدواج، سرمایه گذاری و مشاغل به این کشور رفت. آموزش زبان اسپانیایی در کرج روزانه متقاضیان زیادی دارد.

در زبان ملل با برگزاری کلاسهای خصوصی آموزش زبان اسپانیایی میتوانید از بهترین خدمات آموزشی و مشاوره برای یادگیری زبان اسپانیایی بهره مند شوید.

پایه های آموزش زبان اسپانیایی

پایه های آموزش زبان اسپانیایی یادگیری کلمات و سلام و احوال پرسی کردن است. بعد از آن برای درخواست چیزی ممکن است به بلد بودن زبان اسپانیایی نیاز داشته باشید.

در ادامه درباره ی کلماتی که در مکالمات اولیه زبان اسپانیایی نیاز است برایتان مطالبی را آورده ایم.

سلام و احوا پرسی اسپانیایی

برای سلام کردن از کلمه Hola در زبان اسپانیایی استفاده میکنیم. برای گفتن روز بخیر و شب بخیر از جملات زیر در معنای گفته شده استفاده میکنیم:

صبح بخیر Buenos días

شببخیر buenas noches

عصر بخیر buenas tardes

بعد از سلام کردن و گفتن روزبخیر نوبت به احوالپرسی و معرفی میرسد. در زبان اسپانیایی به صورت زیر احوالپرسی میشود و میتوانید خود را معرفی کنید:

حال شما چطور است؟ ¿cómo estás?

خوبم متشکرم. bien, gracias

و شما؟ ¿Y tú?

از دیدن شما خوشبختم. Encantada de conocerte

روز خوبی داشته باشید. que tengas un buen día

فردا میبینمت Hasta mañana

خداحافظ Adiós

مکالمات اولیه در زبان اسپانیایی

کلمات روزانه ای که ممکن است در طل روز به آنها نیاز داشته باشید.

لطفا Por favor

متشکرم Gracias

بله si

خیر No

تکرار کنید لطفا Repite por favor

چه گفتید؟ ¿qué has dicho?

نمیدانم .No lo sé

آیا شما انگلیسی صحبت میکنید؟ ¿Hablas Inglés?

آموزش زبان اسپانیایی در کرج
آموزش زبان اسپانیایی در کرج

ثبت نام در کلاسهای آموزش اسپانیایی

برای ثبت نام در کلاسهای آموزش اسپانیایی میتوانید از هر نقطه کشور با ما تماس بگیرید. تا در کلاسهای آنلاین زبان اسپانیایی شرکت کنید.

در آموزش مجازی زبان در زبان میتوانید بهترین نتیجه را بگیرید. بهعلاوه شرکت در کلاسهای خصوصی نیز برای شمایی که برای یادگیری زبان برای مهاجرت فرصت کافی ندارید بسیار مناسب است.

کلاسهای آنلاین اسپانیایی

کلاسهای آنلاین اسپانیایی با برنامه ویژه و بینظیر اسکای روم برگزار میشود. در این برنامه که اختصاصا برای برگزاری ویدئو کنفرانس ها و کلاسهای آموزش مجازی تعبیه شده است، میتوانید به صورت لایو با معلم در تماس باشید. سوالات خود را بپرسید و به صورت وویس یا ویدئوکال با معلم در تماس باشید.

کلاسهای خصوصی اسپانیایی

اگر برای مهاجرت یا سفر به اسپانیا نیاز به یادگیری سریع زبان اسپانیایی هستید. و فرصت کافی برای شرکت در کلاسهای گروهی را ندارید، کلاسهای خصوصی برای شما گزینه مناسبی هستند.

این کلاسها با توجه به سطح یادگیری هر شخص و با هماهنگی زمان مناسب برای زبان آموز برگزار میشود. در این کلاسها سرعت یادگیری بالاتر و مدت زمان یادگیری کمتر است.

برای اطلاعات بیشتر درباره ی کلاسهای آنلاین یا خصوصی زبان ملل با موسسه زبان ملل تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *