آموزش آنلاین زبان آلمانی

آموزش آنلاین زبان آلمانی

آلمان کشوری بسیار مهاجر پذیر وزیبا است. ازین رو بسیاری از افراد تمایل دارند جهت زندگی و یا تفریح به این کشور سفر کنند. یادگیری زبان آلمانی برای تجربه سفری راحت ضروری است. به علاوه بسیاری از افراد به یادگیری زبان علاقه دارند و به عنوان هدفی در زندگی آنرا دنبال میکنند. زبان آلمانی زبانی بسیار متفاوت با سایر زبان های رایج دنیا همچون انگلیسی و فرانسوی است. به همین علت مدت یادگیری آن به نسبت بیشتر طول میکشد. با وجود شرایط فعلی و تعطیلی آموزشگاه های زبان و فرار بودن مطالعات زبانی ، بهتر است در این دوران یادگیری زبان را کنار نگذاریم. به همین منظور زبان ملل کلاس های آموزش آنلاین زبان آلمانی را برگزار میکند. تا با بهره مندی از اساتید توانا و باتجربه خود گامی موثر در کمک به زبان آموزان بردارد. در ادامه توضیحات بیشتری در خصوص آموزش آنلاین زبان آلمانی داده میشود.

نحوه برگزاری کلاس های غیر حضوری زبان آلمانی

کلاسهای غیر حضوری زبان آلمانی در ملل کاملا مشابه کلاس های حضوری و با فضای کاملا آموزشی برگزار میشود.تمامی کلاس های غیر حضوری زبان ملل در ساعات آموزشی مشابه با ساعات کلاس های حضوری برگزار میشوند. مدت زمان حضور زبان آموز در فضای مجازی جهت یادگیری یک ساعت و سی دقیقه میباشد. حضور زبان آموزان در ساعات مقرر الزامی است و مرتبا توسط اساتید و سایر همکاران مجموعه پییگیری و بررسی میشود.

نحوه آموزش مطالب در کلاسهای آنلاین آلمانی

همانطور که ذکر شدمدت زمان برگزاری کلاس های آنلاین آلمانی در زبان ملل یک ساعت و نیم میباشد و حضور زبان آموزان در ساعات مقرر الزامی میباشد. در طول زمان برگزاری کلاس اساتید مطالب درسی و آموزشی را به صورت فایل های صوتی ، تصویری و یا متن با زبان آموزان به اشتراک میگذارند. آزمون های مربوطه نیز طبق روال کلاس های حضوری برگزار میشوند و زبان آموزان موظف به پاسخگویی به سوالات در زمان مشخص میباشند. نمرات کسب شده در آزمون های آنلاین نزد معلم و آموزشگاه ثبت میشوند و طبعا در پایان دوره و دریافت گواهی پایان دوره موثر خواهند بود.

چطور در دوره های آنلاین زبان آلمانی زبان ملل شرکت کنم

جهت ثبت نام در دوره های آنلاین زبان آلمانی در آموزشگاه زبان آلمانی ملل   کافی است با شماره های درج شده در قسمت تماس با ما ارتباط برقرار کنید. همکاران ما با توجه به سطح دانش زبانی شما سطح مناسب را به شما معرفی میکنند و به راحتی میتوانید از اوقات فراغت خود در خانه بیشترین استفاده را ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *